رشد ۶۹ درصدی وزن کالاهای ترانزیتی با مقصد گمرکات کرمانشاه

[ad_1]

کرمانشاه- مدیرکل گمرک کرمانشاه از رشد ۶۹ درصدی وزن کالاهای ترانزیتی با مقصد گمرکات کرمانشاه خبر داد.

علی اصغر عباس زاده در گفت‌وگو با شاخص صادرات اظهار کرد: ارزش کالاهای ترانزیتی با مقصد گمرکات این استان در این مدت را ۹۴۸ میلیون و ۵۸ هزار و ۴۴۲ دلار به وزن ۲۳۲ هزار و ۹۸۰ تن بوده است.

وی افزود: این میزان کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۶۹ درصد افزایش و از لحاظ ارزش ۴۸ درصد رشد داشته است.

مدیرکل گمرک کرمانشاه تصریح کرد: از این میزان کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه، گمرک پرویزخان با ۷۵۰ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۳۱۸ دلار به وزن ۸۱ هزار و ۴۲۵ تن، با سهم ۷۹ درصدی ارزش و سهم ۳۵ درصدی وزن، بیشترین میزان از مجموع کالای ترانزیت مقصد گمرکات استان را از آن خود کرد.

عباس زاده سهم گمرک خسروی از مجموع کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان را از لحاظ ارزش ۱۳ درصد و از حیث وزن ۶۱ درصد عنوان کرد و میزان آن را ۱۲۳ میلیون و ۵۸ هزار و ۹۸۹ دلار به وزن ۱۴۱ هزار و ۱۴۰ تن عنوان کرد.

وی میزان کالاهای ترانزیتی با مقصد گمرک کرمانشاه را ۷۴ میلیون و ۴۴۵ هزارو ۱۳۵ دلار به وزن ۱۰ هزارو ۴۱۵ تن عنوان کرد و گفت: این مقدار کالای ترانزیتی با مقصد گمرک کرمانشاه از لحاظ وزن چهار درصد و از حیث ارزش هشت درصد از مجموع کالای ترانزیتی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه را شامل می‌شود.

عباس زاده عمده کالاهای ترانزیتی خارجی با مقصد گمرکات استان کرمانشاه را اتومبیل نو و مستعمل، روغن موتور، کشنده و سواری، گوشت مرغ منجمد و عمده کالاهای ترانزیت داخلی با مقصد گمرکات این استان را ماشین ظرفشویی، ژنراتور، کولر گازی، تایر، لوازم برقی آشپزخانه و… عنوان کرد.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)