۳۸ میلیون دلار ورود موقت کالا به زنجان انجام شده است

[ad_1]

زنجان-مدیرکل گمرک زنجان گفت: طی سه ماه سالجاری ۳۸ میلیون دلار ورود موقت کالا به استان زنجان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰۰ درصد از نظر وزنی که ۱۲۶ هزار تن بوده رشد دارد.

میرهاشم سید احمدی در گفتگو با شاخص صادرات به میزان صادرات کالا از استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سه ماه سالجاری بیش از ۱۱۲ میلیون دلار کالا از استان صادر شده، این رقم از ابتدای سال تا کنون ۱۵۰ میلیون دلار بوده است.

وی اظهار کرد: هدف گذاری برای صادرات کالا در استان ۳۰۰ میلیون دلار پیش بینی شده و بیش از ۵۰ درصد صادرات کالا در استان محقق شده است.

مدیرکل گمرک زنجان گفت: طی سه ماه سالجاری ۳۸ میلیون دلار ورود موقت کالا به استان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰۰ درصد از نظر وزنی که ۱۲۶ هزار تن بوده رشد دارد و از نظر ازرشی هم بیش از ۶۰۰ درصد رشد دارد.

احمدی تاکید کرد: طی سه ماه امسال ۲۳ قلم کالا از استان زنجان صادر شده و به ۳۲ کشور هم صادرات کالا انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ارزش صادرات کالا از استان بیش از هزار و ۶۰۹ دلار است که میانگین کشوری ۳۵۷ دلار بوده است، گفت: ارزش صادراتی استان زنجان ۴.۵ برابر بیشتر از میانگین کشوری است.

مدیرکل گمرک زنجان ابراز داشت: درآمد گمرک استان طی سه ماه سالجاری بیش از ۴۸ میلیارد تومان بود و این میزان در سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان بود که در سال جاری بیش از ۱۴۴ درصد رشد دارد.

احمدی گفت: طی ماههای آینده صادرات کالا از استان رونق می‌گیرد و این نشان می‌دهد که واحدهای تولیدی با ظرفیت خوبی در حال تولید هستند.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)