رشد ۶۷ درصدی صادرات کالاهای اظهاری گمرک خسروی

[ad_1]

کرمانشاه- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از رشد ۶۷ درصدی صادرات کالاهای اظهاری گمرک خسروی خبر داد.

علی اصغر عباس زاده، در گفتگو با شاخص صادرات اظهار کرد: در هشت ماهه سال جاری ۳۵۳ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۲۹۴ دلار کالای صادراتی به وزن ۷۹۵ هزار و ۹۵۲ تن در گمرک خسروی اظهار و تشریفات گمرکی آن توسط کارکنان این گمرک در کوتاه‌ترین زمان به انجام رسیده است.

وی افزود: این میزان کالای صادراتی اظهاری در گمرک خسروی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزش رشد ۶۷ درصدی و از حیث وزن افزایش ۵۰ درصدی داشته است.

عباس زاده عمده کالاهای صادراتی اظهاری در گمرک خسروی را کلینکر سیمان، سنگ آهن، کاشی، سنگ مرمریت، محصولات پلاستیکی، ظروف یک بار مصرف، میوه و تره بار و … عنوان کرد.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه میزان صادرات کالاهای دیگر گمرکات کشور که از طریق گمرک خسروی به کشور عراق ارسال شده است را ۱۸۰ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۳۴۷ دلار کالا به وزن ۴۳۷ هزار و ۵۴۴ تن عنوان کرد.

وی ادامه داد: میزان کالای صادراتی دیگر گمرکات کشور از طریق گمرک خسروی به مقصد عراق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزش ۴۶ درصد و از حیث وزن ۴۹ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی عبوری از این گمرک را کاشی و سرامیک، سیمان سفید، تخم مرغ، کیک و بیسکویت، شیشه جام، لبنیات و.. عنوان کرد.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)