رشد ۲۵ و ۳۳ درصدی صادرات کالا از گمرکات پرویزخان و سومار

[ad_1]

کرمانشاه- مدیرکل گمرکات کرمانشاه از رشد ۲۵ و ۳۳ درصدی صادرات کالا از گمرکات پرویزخان و سومار خبر داد.

علی اصغر عباس زاده در گفتگو با شاخص صادرات اطهار کرد: در چهار ماهه ابتدای سال جاری از طریق گمرک پرویزخان ۳۲۷ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۵۴۹ دلار کالای صادراتی به وزن ۸۷۲ هزار و ۴۹۱ تن به خارج از کشور صادر شده است.

وی افزود: مجموع میزان کالاهای صادراتی از گمرک پرویزخان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث ارزش رشدی ۲۵ درصدی و از لحاظ وزن افزایش ۵۲ درصدی داشته است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه به عمده کالاهای صادراتی از طریق گمرک پرویزخان اشاره و تصریح کرد: کلینکر سیمان، میوه و تره بار، ورق فولادی، میلگرد ساده و آجدار، کولر آبی، انواع کاشی، محصولات پلاستیکی، کیک و بیسکویت و … از جمله کالاهای صادر شده بوده است.

عباس زاده در ادامه خاطر نشان کرد: ارزش کالاهای صادراتی از طریق گمرک سومار در این مدت ۲۳۱ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۲۲ دلار به وزن ۵۱۶ هزار و ۴۴۳ تن برآورد شده است.

وی به رشد صادرات کالا از گمرک سومار تاکید و بیان کرد: از مجموع میزان کالای صادراتی گمرک سومار در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث ارزش می‌توان رشد ۳۳ درصدی و از لحاظ وزنی افزایش ۲۴ درصدی را مشاهده کرد.

عباس زاده گفت: عمده کالاهای صادراتی از طریق گمرک سومار شامل میلگرد آجدار، کاشی، سنگ مرمریت، تخم مرغ، عایق رطوبتی، کارتن خالی، کولر آبی، ظروف یکبار مصرف، لبنیات و.. در چهار ماه گذشته بوده است.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)