افزایش قیمت غیرمعمول در ۱۴۰۰ نداشتیم

[ad_1]

مدیرعامل یک شرکت لوازم خانگی با اشاره به موضوع واردات لوازم خانگی خارجی گفت: شرکت های خارجی با خروج ناگهانی از بازار ایران به خریداران ایرانی خود خیانت کرده و به آنها خسارت مالی وارد کرده اند.

به گزارش تجارت به نقل از مهر، مهدی بیعی درباره آزادسازی واردات محصولات خارجی گفت: شرکت شهاب به همراه بسیاری دیگر از تولیدکنندگان ایرانی در یک سال گذشته قیمتی را در مقابل هیچ رویه ای افزایش نداده است.

مدیرعامل شرکت شهاب با اشاره به دوره قبل از خروج شرکت های کره ای از بازار لوازم خانگی گفت: تولیدکنندگان لوازم خانگی طرفدار انحصار نیستند و شرکت های ایرانی در آستانه تحریم کیفیت و قیمت توانسته اند سهم بازار را به دست آورند. “رقابتی برای در نظر گرفتن خریداران ایرانی.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم حمایت دولت از مصرف کنندگان ایرانی و حق خریداران برای برخورداری از خدمات پس از فروش قابل اعتماد خاطرنشان کرد: شرکت های خارجی به ویژه کره ای ها با تحقیر مصرف کنندگان ایرانی خود بازار ایران را ترک کرده و باعث ایجاد مشکلات و فشار بر ایرانیان شده اند. شهروندان

وی افزود: شرکت‌های کره‌ای و پیش از آن برخی از شرکت‌های اروپایی و آسیایی تصمیم گرفته‌اند به تنهایی ایران را ترک کنند و هم‌اکنون آماده حضور حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند. ارائه خدمات کاملی برای بازار ایران نیستند. ما معتقدیم علاوه بر کنترل بازار و برخورد با متخلفان، بهتر است روی راه حلی تمرکز کنیم که به نفع بازار مصرف ایران باشد.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)