آمادگی برای واردات ۲۰۰۰ ماشین سنگین از بندر خرمشهر

[ad_1]

خرمشهر – مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: این بندر سالانه ظرفیت واردات 2 هزار ماشین آلات سنگین و معدن را دارد که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش یافته است.

به گزارش شاخص صادرات ، علی عسکری صبح امروز یکشنبه در نشست با واردکنندگان ماشین آلات سنگین و معادن با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای ارائه تسهیلات برای واردات ماشین آلات سنگین و معادن از طریق بندر خرمشهر افزود: تجهیزات تخصصی برای واردات این نوع ماشین آلات در بندر خرمشهر وجود دارد که به تسهیل روند واردات کمک می کند.

وی ایجاد بندر حضوری را اقدامی ضروری خواند و گفت: وجود چنین بندری علاوه بر جلوگیری از آسیب به زیرساخت ها، کیفیت واردات را نیز افزایش می دهد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر بر همکاری مشترک همه دستگاه ها برای رفع موانع واردات ماشین آلات سنگین و معادن تاکید کرد و افزود: به زودی بندر خرمشهر به همراه سازمان منطقه آزاد اروند و اداره کل گمرک خرمشهر یک نشست مشترک برگزار می کنند. نشستی برای رفع و رفع موانع واردات این دستگاه ها.

وی به هدف از برگزاری این نشست اشاره کرد و اظهار داشت: این نشست با هدف بررسی مشکلات، چالش ها و موانع پیش روی واردکنندگان ماشین آلات سنگین و معادن در بندر خرمشهر برگزار می شود و تلاش می شود این موانع با اولویت رفع شود.

مدیرکل بندر و کشتیرانی خرمشهر ابراز امیدواری کرد: این دیدار و گفت و گو با فعالان اقتصادی و واردکنندگان ماشین آلات سنگین و معادن منجر به نتایج و دستاوردهای مثبتی برای فعالان اقتصادی، بندر خرمشهر و شهرستان شود.

[ad_2]

منبع

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)